Killer Instinct Anniversary Edition Duyuruldu

Microsoft, 22 Kasım 2013’te yani 10 yıl önce ilk olarak Rare tarafından sunulan klasik dövüş oyunu Killer Instinct yeni bir sürüm ile geri dönüyor. Microsoft ve oyunun mevcut geliştiricisi Iron Galaxy bir Twitch yayını ile Killer Instinct Anniversary Edition’ı duyurdu.

Yeni sürüm Xbox, PC ve Steam için 29,99 dolar ücretle piyasaya sürülecek. Killer Instinct Definitive Edition‘ın yerini alacak bu yeni sürüm 29 dövüşçünün tamamının yanı sıra bir VIP Çifte XP Takviyesi, oyunun tüm sezonluk aksesuarları ve daha fazlasını içerecek.

Xbox ve PC’de Definitive Edition’a halihazırda sahip olanlar, Anniversary Edition’ı ücretsiz olarak alabilecekler. Herhangi bir Steam sürümüne sahipseniz Anniversary Edition’ı ücretsiz olarak alacaksınız. Buna, Xbox Game Pass ve PC Game Pass aracılığıyla Killer Instinct’i alan oyuncular da dahil olacak.

Oynaması ücretsiz Killer Instinct temel oyunu mevcut olmaya devam edecek ve sonunda Steam PC oyuncularının kullanımına sunulacak. Ücretsiz sürümde haftalık olarak dönüşümlü bir dövüşçü yer alacak ve rotasyonda 29 oyuncunun tamamı yer alacak.

Oyunun çıkış tarihi konusunda ise henüz herhangi bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x