Sinema dünyası için bu yıl farklı bir yıl olacak

Borderlands’in Heyecan Verici Fragmanı Yayında

Sinema dünyasına yeni bir soluk getiren Borderlands’in son fragmanı, macera ve aksiyon severleri ekran başına topluyor. Bu büyük bütçeli yapımın görsel şöleni ve hikaye anlatımı, izleyicileri farklı bir evrene taşıyacak.

Popüler bir video oyunundan uyarlanan Borderlands filmi, ünlü bir ödül avcısı olan Lilith’in (Cate Blanchett tarafından canlandırılmaktadır), Atlas’ın (Edgar Ramírez) kayıp kızını bulma görevini konu alıyor. Lilith’in sıradışı takımı; Roland (Kevin Hart), Tiny Tina (Ariana Greenblatt), Krieg (Florian Munteanu), Tannis (Jamie Lee Curtis) ve dili sivri robot Claptrap (Jack Black) içerir. Bu ekip, Pandora’nın en patlayıcı sırlarından birini ortaya çıkarmak için hem bir yabancı türle hem de tehlikeli haydutlarla mücadele etmek zorundadır. Eli Roth’un yönettiği Borderlands, 9 Ağustos’ta Lionsgate tarafından sinemalarda yerini alacak.

Horizon: Amerikan Efsanesi Vizyona Giriyor

Sınırları zorlayan bir hikaye ile Horizon: Amerikan Efsanesi, Amerika’nın kalbinden yükselen benzersiz bir serüveni perdeye taşıyor. Bu film, izleyicileri hem duygusal bir yolculuğa çıkaracak hem de Amerikan manzaralarının büyüleyici güzelliğine şahitlik etmelerini sağlayacak.

Kevin Costner’ın tutku projesi olan Horizon: An American Saga‘nın ilk fragmanı yayınlandı. Costner’ın yirmi yıldan fazla bir sürenin ardından yönetmen olarak geri döndüğü bu iki bölümlük Amerikan epik batı filmi, hem yazıp hem de başrolünde yer aldığı bir proje. Warner Bros. tarafından sunulan bu duology, Eski Batı’nın cazibesini, kan, ter ve gözyaşları aracılığıyla nasıl kazanılıp kaybedildiğini derinlemesine işliyor. İç Savaş’ın dört yılını kapsayan bu büyük macera, izleyicileri kendi içinde savaşan bir ülke boyunca yolculuğa çıkarıyor. Horizon: An American Saga’nın ilk bölümü 28 Haziran’da, ikinci bölümü ise iki ay sonra 16 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

The Watchers: Gözetleyenlerin Gizemli Dünyası

Gizem ve gerilim dolu bir hikaye arayanlar için The Watchers, beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Karanlık sırlar ve beklenmedik dönüşlerle dolu bu yapım, meraklılarını adeta bir detektif gibi ipuçları peşinde koşturacak.

Night Shyamalan’ın yapımcılığını üstlendiği The Watchers, kızı Ishana Night Shyamalan’ın yönettiği ve A.M. Shine’ın romanından uyarlanan bir film. Batı İrlanda’daki geniş ve dokunulmamış bir ormanda mahsur kalan Mina, gizemli yaratıklar tarafından her gece izlenip takip edildiği üç yabancıyla birlikte tuzağa düşer. The Watchers, 5 Haziran’da uluslararası olarak sinemalarda yer alacak ve Kuzey Amerika’da 7 Haziran’da gösterime girecek.

Boy Kills World

Boy Kills World, Roadside Attractions ve Lionsgate tarafından sunulan, ailesi Hilda Van Der Koy (Famke Janssen) tarafından öldürülen Boy’un (Bill Skarsgård) intikamını konu alıyor. Boy, kıyamet sonrası bir dünyada yetim bırakıldı, sağır ve dilsiz. Çocukluk video oyunundan aldığı bir iç sesle yönlendirilen Boy, gizemli bir şamanın (Yayan Ruhian) yardımıyla ölümün bir aracı olmak için eğitim alır. Boy, bir direniş grubuna katılırken, isyankar küçük kız kardeşinin hayaletiyle sürekli tartışır. Boy Kills World, 26 Nisan’da sinemalarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x